رستا گوهر
خانه / زمرد / خرید مستقیم زمرد اصل با قیمت عالی

خرید مستقیم زمرد اصل با قیمت عالی

 جواهرات به عنوان کالای سرمایه ای از زمان های گذشته مورد توجه انسان بوده و شامل سنگهایی نیمه قیمتی و قیمتی هستند. یکی از پرطرفدارترین سنگ های قیمتی زمرد است. جهت تشخیص زمرد اصل از تقلبی باید به درخشندگی آن در زیر نور، لبه های سنگ توجه زیادی شود؛ زیرا سنگ زمرد اصل دارای حفره بوده و ساختار یکسانی ندارد؛ در صورتیکه سنگ زمرد تقلبی بافتی محکم و سطح ساختاری آن یکسان است.

خرید مستقیم زمرد اصل با قیمت عالی

آیا با انواع سنگ زمرد آشنایی دارید؟

آیا با انواع سنگ زمرد آشنایی دارید؟ همانطور که گفته شد سنگ زمرد از پرطرفدارترین سنگهای زینتی و قیمتی در جهان می باشد؛ وضوح، درخشندگی و ناخالصی این سنگ راه تشخیص زمرد اصل از نمونه های تقلبی آن است. جهت آشنایی با انواع سنگ زمرد اصل به شرح آن در ذیل می پردازیم.

  • سنگ زمرد کلمبیا: کلمبیا به عنوان بزرگترین تولیدکننده زمرد در جهان سالانه چندین تن انواع زمرد با خلوص و در ابعاد مختلف را از معادن خود استخراج در بازار جهانی عرضه می نماید. زمرد کلمبیا از سه معدن اصلی Coscuez ،Chivor،Muzo استخراج می شود و بهترین زمردهای جهان را تولید می کنند. از مشخصه های زمردهای کلمبیایی رنگ سبز تیره آن است.
  • سنگ زمرد زامبیا: در کشور زامبیا معادن زیادی از سنگ زمرد وجود دارد؛ کشورهای همسایه آن نیز مانند تانزانیا و موزامبیک به دلیل دارا بودن معادن سنگهای زمرد قیمتی مشهور شدند. زمردهای زامبیا نسبت به زمردهای کلمبیایی وضوح بیشتری دارند. دارای رنگ سبز مایل به آبی بوده که به دلیل وجود آهن در آن معادن می باشد.
  •  سنگ زمرد برزیل: سنگ زمرد برزیل دارای رنگ سبز شفاف بوده، درخشش طبیعی و رنگی زنده همانند رنگ چشم گربه دارد به همین دلیل به سنگ زمرد برزیل چشم گربه ای نیز گفته می شود این نوع سنگ بسیار کمیاب و نادر می باشد.

در ضمن با توجه به توضیح انواع سنگ زمرد، نکته حائز اهمیت در خرید سنگ زمرد که می بایست به آن توجه شود این است که یک زمرد کوچک با رنگ عالی بهتر است از  یک سنگ زمرد بزرگ با کیفیت رنگ ضعیف، برای تشخیص زمرد اصل با در نظر گرفتن رنگ، درخشندگی و سطح ناهموار می توان به اصل بودن آن پی برد.

تعیین قیمت سنگ زمرد اصل

تعیین قیمت سنگ زمرد اصل اگر قصد خرید یک سنگ زمرد اصل را دارید اطلاع از قیمت آن قبل از خرید امری طبیعی است نکته بسیار مهم در خرید سنگ زمرد میزان هزینه ای است که برای خرید آن در نظر گرفته شده است؛ وزن هر سنگ منحصر به فرد بوده و بر قیمت آن تاثیر مستقیم می گذارد. پس در صورتی که قصد خرید سنگ زمرد با رنگ خاصی را داشته باشیم عواملی مانند: ابعاد سنگ، وضوح و شفافیت آن از مواردی است که در تعیین قیمت سنگ زمرد اصل تاثیرگذار می باشد و به قیمت روز محاسبه می گردد. هر قیراط سنگهای زینتی در حال حاضر در بازارهای خاص روزانه با توجه به عوامل مانند قیمت دلار، نفت و طلا قیمت گذاری می گردد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم میرزایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09196607341
شماره پشتیبانی: 09026607345
آدرس کانال: rastagohar1@
پست الکترونیکی: leylamirzaei2005@yahoo.com

دیدگاهتان را بنویسید