رستا گوهر
خانه / سنگ اوپال / خرید مستقیم سنگ اوپال درجه یک بدون واسطه

خرید مستقیم سنگ اوپال درجه یک بدون واسطه

سنگ اوپال یکی از جذاب ترین سنگ های طبیعی است که ترکیبات سیلیس و مقادیری آب را در خود جای داده است. در نتیجه وجود چنین ترکیبات عالی به همراه رنگ های درخشان این سنگ باعث بروز خواص و مشخصات منحصربفرد در آن شده است. وجود تمامی خصیصه ها و ویژگی های بسیار محرز در این سنگ طبیعی، فوق العاده زیبا و ارزشمند باعث شده تا از آن در حوزه جواهرسازی، کابرد گسترده ای به عمل آمده و همچنین درخواست های بیشماری برای خرید سنگ اوپال درجه یک، به صورت مستقیم و بدون واسطه از مراکز عرضه کننده معتبر به ثبت برسد.

خرید مستقیم سنگ اوپال درجه یک بدون واسطه

مرکز پخش و فروش سنگ اوپال ارزان

مرکز پخش و فروش سنگ اوپال ارزان	نام سنگ اوپال از واژه ای سانسکریت اقتباس شده و به نوعی از سنگ های طبیعی و قیمتی اطلاق می گردد که امروزه در حوزه زیبایی شناسی مورد توجهات فراوان قرار گرفته است.
در واقع این سنگ از ساختاری تحت عنوان دی اکسید سیلیکون هیدرات آمورف شکل گرفته و اکنون ارزش بالایی را پیدا کرده است.
در رابطه با اصلیت این سنگ زیبا هم می توان گفت که محصولی است از کشور استرالیا که ۹۷ درصد منابع تولید آن در این کشور موجود می باشد.
همچنین از این سنگ بسیار چشمگیر، گونه های مختلفی در دسترس است که می توان آن را شامل این موارد دانست:

 • سنگ اوپال آتشی
 • سنگ اوپال قیمتی
 • سنگ اوپال معمولی

نکته مهم قابل ذکر در مورد این سنگ، این است که آن را به دلیل انکسار نور فوق العاده اش می شناسند.
در هر حال برای تهیه این سنگ که البته بهای بالایی را به خود اختصاص داده است، می توان از طریق مراکز پخش و فروش وارد شد و نسبت به تهیه سنگ اوپال ارزان تر از سایر مراکز عرضه کننده اقدام کرد.

آخرین قیمت خرید سنگ اوپال منحصر به فرد

آخرین قیمت خرید سنگ اوپال منحصر به فرد	سنگ اوپال که همه سنگ کاران و سنگ شناسان آن را به عنوان سنگی تزیینی می شناسند، سنگی است برخاسته از ویژگی های منحصر بفرد که از جمله مهم ترین این ویژگی ها، شکننده بودن آن است که ترکیب زیبا و جالبی از یک سنگ که نماد سختی و شکست ناپذیری می باشد را به وجود آورده است.
همچنین انکسار نور موجود در سنگ اوپال باعث شده تا رنگ متمایزی در آن نمایان گردد.

از این سنگ که به عنوان سنگ ملی استرالیا یاد می شود، در ساخت جواهرات قیمتی و چشم نواز استفاده کرده و محصولاتی تماشایی از قبیل انگشتر، گردنبند، گوشوار و … را از آن پدید می آورند.
اما همانطور که گفتیم، گرانترین سنگ اوپال مربوط به گونه ی سنگ اوپال قیمتی است که در بخش قبل به آن پرداختیم.
برای اطلاع از آخرین قیمت سنگ اوپال در انواع گونه های آن می توان از مراکز عرضه سنگ های طبیعی مطمئن اقدام کرد و به نتایج خوبی رسید.

تجارت مستقیم سنگ اوپال با زیبایی خاص

تجارت مستقیم سنگ اوپال با زیبایی خاصعلاوه بر ویژگی های ظاهری متمایز در سنگ اوپال و همینطور کاربرد بسیار عمده آن برای تولید جواهرات زیبا، می توان به خواص آن نیز اشاره کرد.
جهت آشنایی با خواص سنگ اوپال که به طلسم خوشبختی معروف است، توجه شما را به گزینه های زیر جلب می سازیم:

 • در درمان ناراحتی های معده و روده به شدت تاثیر گذار می باشد.
 • به بهبود جریان گردش خون کمک می کند.
 • به افزایش گلبول قرمز خون می انجامد.
 • همچنین به عنوان منبع انرژی شناخته شده و به همین دلیل موجب تقویت افکار و خصوصیات اخلاقی در فرد خواهد شد.

همه ی خواص، کاربرد و مشخصات مورد توجه در این سنگ با ارزش که با زیبایی خاص خود در چشم همچون نگینی می درخشد، باعث گسترش تجارت های مستقیم و سود آوری توسط بخش های مختلف کشور از جمله همین بخش شده است.

خریدار انواع سنگ اوپال اصل در بازار

خریدار انواع سنگ اوپال اصل در بازار	اگر خریدار سنگ اوپال هستید، بد نیست بدانید که این سنگ در دو نوع کلی در بازار به فروش می رسد:

 1. سنگ اوپال اصلی
 2. سنگ اوپال مصنوعی یا شبیه سازی شده

سنگ اوپال اصلی که در طبیعت یافت می شود و سنگ اوپال مصنوعی به وسیه سیلیکا و در آزمایشگاه ها توسط افراد تولید شده و عرضه می گردد.
گفتنی است که سنگ مصنوعی اوپال دارای نرخ پایین تری است، اما قطعا مشخصات موجود در اوپال اصل را به همراه ندارد.

بنابراین اگر برایتان مهم است که به نوع اصل این سنگ دسترسی پیدا کرده و یا بتوانید سریع تر به تشخیص سنگ اوپال اصل بپردازید، بهتر است از مراجع برتر فروش مانند نمایندگی اقدام کرده تا بتوانید از چنین سنگ های متنوعی که همگی از انواع سنگ اوپال می باشند، بهره مند شوید:

 • سنگ اوپال رنگی
 • سنگ اوپال صورتی
 • سنگ اوپال سیاه
 • سنگ اوپال شیری

سنگ های قیمتی طبیعی با قیمت باورنکردنی

سنگ های قیمتی طبیعی با قیمت باورنکردنی	به طور کلی سنگ های طبیعی که در صنعت جواهرت اهمیت فوق العاده ای را پیدا کرده اند، به دو نوع قابل دسته بندی می باشند. مانند:

 1. سنگ طبیعی قیمتی
 2. سنگ طبیعی نیمه قیمتی

در مقایسه این دو باید گفت که سنگ های قیمتی، کمیاب تر بوده و به همین دلیل ارزش و بهای فروش بالاتری را هم به خود اختصاص داده اند.
اما سنگ های نیمه قیمتی بیشتر به دلیل زیبایی شان مورد توجه بوده و با توجه به میزان کیفیت و خلوص، هر رینج قیمتی را از ارزان تا گران می توان در آن ها دید.
در کل برای دسترسی به سنگ های قیمتی طبیعی که نمونه های متنوعی را شامل می شوند، می توان از بزرگترین مراکز عرضه سنگ های طبیعی همچون این مرکز اقدام کرد و آن ها را با قیمت واقعا باور نکردنی تهیه نمود.

مرکز صادرات سنگ اوپال با بهترین طراحی

مرکز صادرات سنگ اوپال با بهترین طراحیسنگ اوپال در نوع طبیعی اش، دارای نقوش و رنگ های واقعا دلفریبی بوده و حتی در نوع مصنوعی این سنگ نیز، آن را با بهترین طراحی ها خواهیم دید.
همه ی این عوامل در کنار هم باعث شده تا این سنگ علاوه بر کسب نمودن جایگاه خوب در عرصه فروش داخلی، در حوزه صادرات نیز ارزش و اهمیت فوق العاده ای را پیدا کند.
لذا شاهد صادرات گسترده و بسیار پر رونقی از انواع سنگ اوپال توسط برترین و مجهز ترین مرکز صادرات سنگ های طبیعی یعنی همین مرکز که در فروش داخلی این محصول نیز کارنامه درخشانی را از خود به جای گذاشته است، می باشیم.
قابل ذکر است صادرات این سنگ به انواعی از بزرگ ترین کشور های جهان ارسال شده و ارز آوری قابل توجهی را به دنبال آورده است.

سایت خرید انواع سنگ های طبیعی قیمتی

سایت خرید انواع سنگ های طبیعی قیمتیبا توجه به اینکه دسترسی به انواع سنگ های طبیعی قیمتی به دلیل کمیاب یا نایاب بودنشان به صورت حضوری کار چندان راحتی نیست، بنابراین شاهد عرضه این محصولات توسط سایت های معتبر می باشیم.
از جمله ی این سایت های خرید که دستی توانا در عرصه فروش انواع سنگ طبیعی قیمتی داشته و امکان تهیه راحت و سریع انواع آن ها را برای مشتریان تمام کشور تدارک دیده است، این سایت می باشد.
همانطور که گفتیم سایت مورد نظر هم در حوزه فروش داخلی و هم در حوزه تجارت این سنگ ها فعالیت داشته و توسط آن می توان در چشم به هم زدنی و با شرایط خرید واقعا مناسب، اقدام به سفارش انواعی از این سنگ های قیمتی طبیعی کرد:

 • سنگ اوپال
 • یاقوت سرخ
 • الماس
 • زمرد سبز
 • یاقوت کبود
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم میرزایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09196607341
شماره پشتیبانی: 09026607345
آدرس کانال: rastagohar1@
پست الکترونیکی: leylamirzaei2005@yahoo.com

دیدگاهتان را بنویسید