رستا گوهر
خانه / سنگ الکساندریت / فروش درجه یک ترین سنگ الکساندریت با قیمت عالی

فروش درجه یک ترین سنگ الکساندریت با قیمت عالی

سنگ الکساندریت نوعی کریزوبریل با درجه سختی بسیار بالاست  و از جمله نادرترین سنگ های موجود در طبیعت محسوب می شود.  به دلیل همین کمیاب بودن، قیمت گرانی دارد. این نوع سنگ دارای ساختار شش ضلعی است. دارای دو نمونه شفاف و اپک می باشد که نمونه شفاف آن در بازار های فروش قیمت گران تری دارد. انرژی سنگ الکساندریت بسیار بالاست. این نوع سنگ دارای شکل بسیار عجیب و خاصی است که در زیر نور و روشنایی رنگ قرمز روشن به خود می گیرد. به دلیل شکل خاص این سنگ و ویژگی های منحصر بفرد آن، بسیاری از افراد علاقه به خرید آن دارند.  فروش سنگ الکساندریت، با قیمت های مناسب تر در نمایندگی های فروش انجام می گیرد. فروش درجه یک ترین سنگ الکساندریت با قیمت عالی

عرضه کننده سنگ الکساندریت با بهترین قیمت

عرضه کننده سنگ الکساندریت با بهترین قیمتعرضه کننده سنگ الکساندریت با بهترین قیمت، اغلب تولیدکنندگان معتبر ان یا نمایندگی های پخش هستند. در کشور ما عرضه سنگ الکساندریت به صورت های متعدد و متنوعی در حال انجام است که عرضه ی مستقیم آن همواره جزء پر مزیت ترین ها محسوب می شود. 

چرا که واسطه ها از میان برداشته شده اند و قیمت ها بسیار مناسب است. عرضه مستقیم این سنگ با خاصیت در کشور ما از طریق نمایندگی هایی معتبر و شناخته شده انجام می گیرد که بهترین فعالیت ها را در راستای ارائه ی با کیفیت ترین محصولات، دارند.

خریدار سنگ الکساندریت طبیعی با طراحی خاص

خریدار سنگ الکساندریت طبیعی با طراحی خاص	خریدار سنگ الکساندریت طبیعی با طراحی خاص، باید به هنگام خرید این محصول باید دقت کنند چرا که مرکز خرید این محصول بسیار اهمیت دارد. تهیه این سنگ گران قیمت از معتبرترین مراکز تولید و نمایندگی های فروش، اطمینان از با کیفیت بودن این محصول را به مشتری می دهد.

به طور کلی خریدار این محصول برای خرید باید اطلاعات کافی راجع به سنگ الکساندریت اصل داشته باشد و به محض خرید آن را به ازمایشگاه معتبر ببرد تا از اصل بودن آن، اطمینان حاصل کنند.  همچنین برای خرید انواع جواهر سنگ الکساندریت این مراحل را باید طی کند تا بهترین خرید را داشته باشد. 

آخرین قیمت سنگ های قیمتی طبیعی بدون واسطه

آخرین قیمت سنگ های قیمتی طبیعی بدون واسطهآخرین قیمت  انواع سنگ های قیمتی طبیعی (مانند عقیق هفت رنگ، سنگ راف الکساندریت قیمت نگین الکساندریت،) بدون واسطه کمی ارزان تر از سایر مراکز دیگر است ولی به طور کلی می توان گفت این سنگ به دلیل ویژگی ها و خاصیت های منحصر بفردی که دارد و مخصوصا کمیاب بودن این سنگ، قیمت گرانی دارد. 

به طور کلی می توان گفت قیمت سنگ الکساندریت با توجه به فاکتور های جواهر شناسی متفاوت می باشد و نرخ جواهر الکساندریت ثابت نیست و قیمت های متفاوتی دارد.

قیمت این محصول با توجه به کشور های فروش آن نیز می تواند متفاوت باشد برای مثال الکساندریت برزیلی، دارای خاصیت تغییر رنگ است و طرفداران بیشتری دارد. از جمله عوامل مختلفی که در قیمت این نوع سنگ ها بسیار موثر است عبارت است از: 

  • میزان تغییر رنگ سنگ
  • محل پیدایش
  • وزن سنگ
  • شفافیت سنگ
  • تراشه های موجود در سنگ
  • و سایر عوامل دیگر

فروشنده انواع سنگ های طبیعی با بهترین طراحی

فروشنده انواع سنگ های طبیعی با بهترین طراحی	فروشنده انواع سنگ های طبیعی با بهترین طراحی ها، همواره سعی می کند بهترین محصولات را با مناسب ترین قمیت ها بفروش برساند. برای خرید این نوع سنگ های گران قیمت باید شناخت کافی در مورد تشخیص سنگ الکساندریت اصل از تقلبی داشته باشید.

فروشندگان انواع سنگ های طبیعی  همواره تمام تلاش و سعی خود را می نمایند تا پر فروش ترین و پر طرفدار ترین انواع سنگ طبیعی را به جهت ارائه به تقاضا کنندگان تهیه کنند و بتوانند در این راستا شود قابل توجهی را کسب نمایند‌. هدف از تولید این کالای با کیفیت، جلب رضایت مشتری است. 

بعضی از فروشنده ها سنگی های دیگری مانند سنگ گارنتف دیاسپور، اسپینل را بجای سنگ اصل الکساندریت بفروش می رسانند. این سنگ ها مانند سنگ الکساندریت خاصیت تغییر رنگ دارند. به هنگام خرید این محصول باید محصول خریداری شده را به آزمایشگاه های معتبر ببرد تا اصل بودن آن را تشخیص دهند. 

مرکز صادرات سنگ الکساندریت منحصر به فرد

مرکز صادرات سنگ الکساندریت منحصر به فرد	مرکز صادرات سنگ الکساندریت منحصر بفرد، با کیفیت ترین محصولات را برای صادرات، عرضه می کنند. سنگ هایی که برای صادرات آماده می شوند، سنگ الکساندریت اصل و سنگ الکساندریت مصنوعی می باشند که با قیمت های متفاوتی صادر می شوند.

سنگ الکساندریت مصنوعی، نوعی سنگ گران قیمت به شمار می آید که به صورت شیمیایی ساخته می شود و بسیاری از افراد در تلاشند که آن را تولید کنند. این نوع سنگ ها مانند سنگ های اصل دارای زیبایی و قیمت بالایی است. 

نمایندگی مجاز سنگ الکساندریت درجه یک

نمایندگی مجاز سنگ الکساندریت درجه یکنمایندگی های مجاز سنگ الکساندریت درجه، با کیفیت ترین سنگ های اصل و مرغوب را با قیمت های متفاوت بسته به ویژگی های سنگ، بفروش می رسد. یکی از متداول ترین سؤالاتی که پرسیده می شود این است که اسنگ الکساندریت اصل  را از کجا می توانم تهیه کنم یا مکانی مناسب برای خرید این محصول با کیفت کجاست؟ 

از جمله دغدغه بیشتر افراد خریدار این محصول و تقلبی نبودن آن است. چرا که خرید این سنگ قیمتی، هزینه زیادی را برای خریدار به همراه دارد. دریافت راهنمایی خرید سنگ الکساندریت درجه یک و با کیفیت بالا از کارشناسان فروش در نمایندگی های فروش حضوری و غیر حضوری این محصول، از جمله خدمات ویژه ای است که توزیع کنندگان آن در راستای منافع تقاضا کنندگان خود فراهم کرده است. 

علاوه بر خرید این محصول از نمایندگی های مجاز، انتخاب بهترین و معتبرترین نمایندگی  فروش هم اهمیت زیادی دارد. لازم به ذکر است که اگر افراد پیش از این که به خرید بپردازند، در زمینه انتخاب محل خرید بررسی و تحقیقات لازم را انجام دهند و معتبر ترین مرکز فروش و یا نمایندگی فروش را انتخاب نمایند، مطمئناً می توانند بهترین سنگ و جواهرات الکساندریت  را با مناسب ترین قیمت تهیه می کنند.

فروش ویژه سنگ الکساندریت با قیمت استثنایی

فروش ویژه سنگ الکساندریت با قیمت استثناییفروش ویژه سنگ الکساندریت با قیمت استتثنایی، در بسیاری از مراکز انجام می گیرد. برای اطمینان از اصل بودن این محصول باید آن را از نمایندگی های فروش و پخش سنگ الکساندریت خریداری کنید. افراد می توانند با خیالی آسوده به نمایندگی رسمی سنگ الکساندریت  در ایران مراجعه نمایند و محصولات مورد نیاز خود را خریداری کنند و در آخر از فرایند خرید خود و محصول خریداری شده نهایت رضایت و مطلوبیت را داشته باشند.

این نمایندگی های فروش، فقط بر روی بالاترین کیفیت تمرکز می کنند و تمام تلاش خود را می کنند سنگ الکساندریت مصنوعی را با بالاترین خلوص تولید کنند و  همیشه در تلاشند که با کیفیت ترین فعالیت ها را در راستای حرفه ی خود و با هدف منافع مشتریان و خریدارانشان داشته باشند.

این نمایندگی های رسمی، قانونی و منحصر به فرد در سراسر کشور با کارشناسان مجرب در زمینه فروش، مجاز به توزیع و فروش انواع سنگ الکساندریت اصل می باشند. برای تهیه این سنگ اصل باید به این نمایندگی ها سر زد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم میرزایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09196607341
شماره پشتیبانی: 09026607345
آدرس کانال: rastagohar1@
پست الکترونیکی: leylamirzaei2005@yahoo.com

پاسخی بگذارید